Bc. Alžbeta Fehérová

Berzselessel_keszult_husveti_tojas.docxKedves diákok! Készítsétek el a minta alapján ezt a tavaszi fát a virágokkal, a lepkékkel és a katicabogarakkal!

Március 17.

Készítsétek el a lenti  nyuszis borítékot, amelybe ajándékot is tehetsz!

Kell hozzá: boríték, színes papír, ollo, ragaszto

Elkészítése: A boríték lezáró részét  vágd le  vagy hajtsd belülre ( oda is ragaszthatod )!

Rajzold meg az arcot a borítékra, az orrát pedig vágd ki papírból!

Rajzold meg a füleket egy papírra, vágd ki és ragaszd hátulról a borítékhoz.

Sikeres munkát!

2020 március 18.

Színezzétek ki!

.

2020 március 23.

Milyen virág ez?

Készítsétek el ezt a virágot rajzolással, tépéssel, ragasztással! Jó munkát!

Kellékek: rajzlap vagy lap, fekete fix,

narancssárga, sárga, zöld kreppapír

esetleg szalvéta.

2020 március 30.

Kedves gyerekek! Ha van kedvetek készítsétek el ezt a húsvéti dekorációt!

Kellékek: lufi, színes fonal, folyékony ragasztó,olló

1.lépés: Fújj fel egy lufit tetszöleges méretüre!

2. lépés: Tekerd körbe színes fonallal úgy, hogy a lufi minden oldalán legyen fonal!

3. lépés:Mártsd bele folyékony ragasztóba, majd tedd olyan helyre, hogy lecsepegjen és

megszáradjon!

4. lépés:Vágj rá éles ollóval egy kis ablakot és kész is!

Április 6.

Kedves Gyerekek! Újabb hét következik, de nagyon fontos hét,a húsvét hete. Ilyenkor már nagy a készülődés az ünnepekre. Ti is készüljetek tojásfestéssel, amelynek a menetét elküldöm most nektek. Ha elkészültetek vele, fényképezzétek le és ha majd találkozunk, lesz érte jutalom. Jó munkát!

Berzselessel_keszult_husveti_tojas.docx

Ápr.15.

Kedves Gyerekek! Ma egy 3 D-s  létrát kell elkészítenetek.  A feladat leírását megtaláljátok a következő dokumentumban. Jó munkát és sok sikert!

3_D.docx

On this page you will be able to find additional information about the subjects I teach

Come back soon.