Az iskoláról Kapcsolat
Menü:

Menü:

    Tanárok névsora

     
     
    Hajnalka Oláh igazgato@kodaly.sk Riaditeľka
     
     
    PaedDr. Szilárd Klimek szklimek@kodaly.sk Zástupca
     
     
    Mgr. László Benkovics lbenkovics@kodaly.sk Učiteľ
     
     
    Mgr. Dušan Bogár dbogar@kodaly.sk Osztályfőnök: 7.A
     
     
    Mgr. Anastázia Brnková abrnkova@kodaly.sk Osztályfőnök: 8.B
     
     
    Mgr. Mária Čekanová mcekan@kodaly.sk Osztályfőnök: 2.B
     
     
    Mgr. Júlia Cetli Perleczky jperleczky@kodaly.sk Učiteľka
     
     
    PaedDr. Elvira Daru Bertalan edaru@kodaly.sk Osztályfőnök: 9.B
     
     
    Bc. Alžbeta Fehérová efeher@kodaly.sk Vychovávateľka
     
     
    Mgr. Melánia Gál mgal@kodaly.sk Osztályfőnök: 3.B
     
     
    Mgr. Zsuzsanna Gál zsgal@kodaly.sk Učiteľka
     
     
    Mgr. Noémi Horváth nhorvath@kodaly.sk Vychovávateľka
     
     
    PaedDr. Judita Horváthová jhorvath@kodaly.sk Osztályfőnök: 2.A
     
     
    Mgr. Melinda Józsová mjozsa@kodaly.sk Osztályfőnök: 1.A
     
     
    Mgr. Tamás Kluka tkluka@kodaly.sk Učiteľ
     
     
    Mgr. Orsolya Liptai Vértesi overtesi@kodaly.sk Osztályfőnök: 3.A
     
     
    PaedDr. Zsófia Majer zsmajer@kodaly.sk Osztályfőnök: 5.B
     
     
    Mgr. Katalin Marsall kmarsall@kodaly.sk Osztályfőnök: 1.B
     
     
    Erika Melicherová emelicher@kodaly.sk Osztályfőnök: 4.B
     
     
    PaedDr. Melinda Molnár mmelinda@kodaly.sk Osztályfőnök: 5.A
     
     
    Mgr. Adriana Molnárová amolnar@kodaly.sk Osztályfőnök: 7.B
     
     
    Mgr. Anikó Monozlaiová amonozlai@kodaly.sk Osztályfőnök: 4.A
     
     
    Mgr. Attila Nagy anagy@kodaly.sk Učiteľ
     
     
    PaedDr. Erika Németh enemeth@kodaly.sk Osztályfőnök: 6.B
     
     
    Mgr. Klaudia Pappová kpapp@kodaly.sk Vychovávateľka
     
     
    Mgr. Adriana Pásztorová apasztor@kodaly.sk Učiteľka
     
     
    Mgr. Anikó Sárkányová asarkany@kodaly.sk Učiteľka
     
     
    Mgr. Judit Szabó jszabo@kodaly.sk Osztályfőnök: 9.A
     
     
    Mgr. Antónia Szabová antonia@kodaly.sk Vychovávateľka
     
     
    Ing. Katarína Szarková kszarka@kodaly.sk Vychovávateľka
     
     
    Mgr. Gabriella Szedlák gszedlak@kodaly.sk Osztályfőnök: 6.A
     
     
    Kristína Takácsová ktakacs@kodaly.sk Vychovávateľka
     
     
    Bc. Annamária Víghová avigh@kodaly.sk Vychovávateľka
     
     
    Mgr. Melinda Vysztavel mvysztavel@kodaly.sk Osztályfőnök: 8.A
     
     
    PhDr. Mária Zsalkovics mzsalkovics@kodaly.sk Učiteľka

    © aScAgenda 2021.0.1234 agenda.skoly.org Aktualizált oldal: 25.10.2020