Iskolánkról

Bogár Dusan
    IX. B   Lőrincz Viktória
      Molnár Adrianna

Tisztelt Szülőtársak, Pedagógusok, Iskolabarátok!

A galántai Kodály Zoltán Alapiskola Szülői Szövetségének Vezetősége felhívja az iskola pedagógusainak és általuk a szülők, iskolabarátok, az iskola jövője iránt érdeklődő és elkötelezett magánszemélyek, vállalkozások vezetőinek figyelmét arra, hogy az 595/2003 sz. törvény 50.§ értelmében lehetőségük van  adójuk 2 %-át felajánlani közhasznú célokat felvállaló szervezetek, így szövetségünk támogatására is.

A Kodály Zoltán Alapiskola Szülői Szövetsége 2004 – ben jött létre és azóta tevékenységével segíti az iskolában zajló oktató - nevelő munkát. Az Önök által felajánlott támogatást főleg :

-         iskolai rendezvények szervezésére, iskolai kulturális rendezvények támogatására

-         diákok versenyeken való részvételének biztosítására

-         az oktatás színvonalát növelő segédeszközök biztosítására fordítjuk.

Tisztelettel kérjük Önöket arra, hogy támogassák a Kodály Zoltán Alapiskola Szülői Szövetségét és annak munkáját.

Amennyiben Önök adójuk 2%-nak átutalásáról szövetségünk javára döntenek, az átutaláshoz szükséges adatok :

Szövetség megnevezése (Obchodné meno/názov):Rodičovské združenie pri ZŠ Zoltána Kodálya v Galante

Székhely (Sídlo) : Galanta

Utca (Ulica) : Švermova                     Házszám (číslo) : 8

Irányítószám (PSČ) :  924 01              Község (Obec)  : Galanta

IČO : 37 849 654

Szövetség jogi formája (Právna forma): Občianske združenie

Számlaszám (Číslo účtu) : IBAN: SK77 7500 0000 0040 3009 3744,   ČSOB Banka

Szövetségünk és az iskolai oktatás fejlesztésének reményében számítunk felajánlásukra. Támogatásukat ezúton is tisztelettel köszönjük.

A Kodály Zoltán Alapiskola Szülői Szövetségének Vezetősége nevében          Fitos Gábor, a Szülői szövetség elnöke