Újságszerkesztés

ELKÉSZÜLT A DIÁKSZÓ MIKULÁS-NAPI SZÁMA!

Sziasztok, iskolánk újságszerető Diákjai!

Megkönnyebbüléssel írom most le, hogy elkészült az idei  Diákszó immár második száma. Az átfutási idő előreláthatólag pár nap, amíg kinyomtatjuk, összehajtogatjátok, s máris eljön a perc (tízperc, nagyszünet), amikor a folyosón mindenki kezében ugyanazt fogom látni -  az új Diákszót.  Remélem, hogy pont a te osztályod lesz az a szerencsés, amelyik ennek    a számnak az oldalaiból újságot rakhat össze. Micsoda boldogság, amikor a kész lapot tarthatjuk a kezünkben! Az iskolaújság mostani száma 28 oldalas, melléklete a Sulisztori 8 oldalas, tehát összesen 36 oldalt böngészhettek át a Mikulás-napi készülődés mellett.
    Tervezzük a Diákszó internetes változatát is. Higgyük, hogy a szándék hamarosan meg is valósul, s nemcsak  üres tervezgetés marad.
       Tudom, hogy  naponta összeügyeskedtek valamit a karácsonyi vásárra, olló forog a kezetekben, hogy az osztályotok ablakai ünnepi díszbe öltözzenek. Azt kívánom valamennyi osztálynak, hogy a tiétek legyen a legszebb. Kis szerkesztőink majd körülnéznek és kiválasztják a legtetszetősebbet. Kitaláljuk  addig jutalmul a győzteseknek szánt ajándékot is.

a szakkör vezetője: Záreczky Erzsébet, tn.

________________________________________________________________________

Új hírem van azok számára, akik   még nem tudják, hogy a terv igencsak hamar megvalósult.
    A lapunk.hu oldalon elkészítettem a Diákszó internetes változatát.Címe: www.sulisztori.lapunk.hu

Látogassátok az oldalakat, hiszen nemcsak olvasnivalót, de kvízeket, vicceket és egyéb újdonságokat is tartalmaz.

Jó szórakozást kívánok!

---------------------------------------------------------------------------------------------------